Akta X aneb kam mizí super profíci v e-commerce? Pravda je tam někde venku

Čtvrtek 10:00 - 13:00 v NEWTON College

Magda Divišová

Magda se přes 8 let pohybuje ve světě e-commerce a Human Resourses. V Online People spolu s Pavlínou Zábojníkovou propojuje skvělé internetové projekty a produktivní specialisty online marketingu a e-commerce. Protože jak samy říkají: „Můžete mít sebelepší nápad, myšlenku nebo projekt. Ale když nemáte správné lidi, nemáte nic.“ O lidech i o byznys strategiích Magda také diskutuje s lídry zajímavých českých e-shopů v projektu Eshopista.

Proč jít na workshop?

  • Seznámíte se s pyramidou české e-commerce.
  • Zjistěte, proč chce každá fáze vývoje byznysu jiné odborníky.
  • Odnesete si tipy jak nacházet nejlepší lidi na trhu.
  • Buďte připraveni na specialisty pro byznys zítřka.
  • Vytvoříte si na workshopu vlastní Akta X.

Co se naučíte?

Peníze investorů leží na ulici, start-upy bez exekutivy nemají téměř žádnou hodnotu a opravdu schopných lídrů je strašně málo. A bude hůř. Jak se připravit na výbušný Molotovův koktejl supermoderních technologií a neúprosných demografických dat generace X a hipsterské generace Y? A kdo je v e-commerce vlastně senior? Dozvíte se, jak získat skvělé kolegy, když jste malí a nikdo vás nezná. A také jak neztrácet kolegy, když jste velcí a dobří. Naučíte se přemýšlet o lidech jako o investici, a ne jako o nutném zlu.

Potřebné znalosti

Potřebné znalosti na workshop máte, když: 1) jste si při hledání skvělých kolegů spálili tolikrát, až jste přestali používat slovní spojení nábor kandidátů. 2) uvědomuje si, že každý byznys roste i padá s lidmi, kteří ho posouvají. 3) své zaměstnance nemáte za klubko placených nepřátel.

Zbývá 0 míst