Netrhejte partu, přijeďte už ve středu!

„Marketing Festival je jako vysoká škola – do 5.00 v klubu a od 9.00 na přednášce. Žádnou nechceš zaspat, protože jsou přínosné, o žádnou party nechceš přijít, protože jsou legendární. A k tomu si všichni tykají!“

Blog H1.cz

Seznamovací party

První akce proběhne už ve středu večer – a bude ryze seznamovací. Navazování kontaktů přes aplikaci je dobrý začátek, ale v Kavárně ERA se s neznámými lidmi potkáte tváří v tvář.

Vsadíme boty, že se vám tu bude na první dobrou líbit. Kromě voňavé kávy, úctyhodné nabídky moravských vín a vytříbené kuchyně vás okouzlí i funkcionalistický ráz tohoto unikátního prostoru.

Ukázat na mapě

Game Night

Přes den budete namáhat mozkové závity na workshopech, ale co pak? Večer vypustíte páru na nefalšované Game Night v Impact Hub Brno!

Na místě, kde se přes den pracuje, postavíme hudební stage. Zasedačky vybavíme herními konzolemi a fotbálkem, v přednáškovém sále vyroste pokrové doupě. Tak. A víc vám neřekneme. Pár dalších es si ještě necháme v rukávu.

Ukázat na mapě

Neplecha na (ne)plese

Suit up! První přednáškový den zakončíme ve slavnostním duchu. Pánové se promění v gentlemany, dámy přijdou za dámy a sejdeme se v prostorách umělecké galerie.

Nebojte se – nebudeme vás nutit tančit, ale povídat. Zábavu zajistí en.dru, drinky Bar, který neexistuje a dobroty vyhlášená brněnská bistra.

Ukázat na mapě

Hudební festival na Flédě

Co se na #mktfest děje, když skončí oficiální program? Jde se to pořádně oslavit! Poslední a zároveň největší party hostí brněnská Fléda – a i letos postavíme dvě stage. Na té větší zahrají indie popoví DVA, slovenští Fresh out of the Bus a kluci, kteří neuvěřitelně božsky tlučou do hrnců – Noisy Pots.

Ukázat na mapě
Kadebostany
poslechnout
Fresh out of the Bus
poslechnout
Noisy Pots
poslechnout