Párování produktů na zbožových vyhledavačích v roce 2016

Čtvrtek 14:00 - 17:00 v NEWTON College

Dominik Formánek

Dominik se v oboru pohybuje přes 12 let. Konzultuje a pomáhá českým internetovým projektům a e-shopům. Je majitelem elmservice.cz, která se stará o doručování zboží z e-shopů. Společnost zajišťuje veškerý fyzický servis, které e-shopy potřebují. Má vlastní sklady, balí objednávky a rozesílá je konečným zákazníkům. Kromě toho se Dominik už roky věnuje maximálnímu využití potenciálu Heuréky.

Proč jít na workshop?

  • Naučíte se, jak okamžitě zvýšit obrat z Heuréky
  • Osvojíte si triky, díky kterým ji využijete na 100 %
  • Ukážeme si audit a opravdu feedu, názvu produktů a kategorií
  • Zaměříme se také na nové párování na Zboží.cz a Pricemanii

Co se naučíte?

Vyzkoušíte si párování produktů, na příkladech spárujete hned několik produktů ve svém oboru. Pochopíte, jak se liší párování v největších českých a slovenských zbožových vyhledavačích. Projdeme si XML feedy, zhodnotíme jejich kvalitu a sepíšeme doporučené kroky k nápravě. Párování se provádí podle posledních standardů, které budou platné od roku 2016.

Potřebné znalosti

S sebou si vezměte notebook a uložte si adresy feedů a přístupy do administrace zbožových vyhledavačů. Znalost XML je výhodou, ale není podmínkou. Kurz je určený pro manažery a majitelé e-shopů, kteří například řídí vývoj e-shopu a komunikují s programátory.

Zbývá 4 míst